ראשי | העיר והעירייה | הודעות דוברות | התזמורת הסימפונית מארחת את סולני העתיד של ישראל הודעות דוברות

התזמורת הסימפונית מארחת את סולני העתיד של ישראל

8 ביולי 2019


התזמורת הסימפונית רמת-גן והמרכז החדש למוזיקה רמת-גן בניצוחו וניהולו של ד"ר אלכס וסרמן, אירחו את "סולני העתיד של ישראל" בקונצרט גאלה חגיגי וראשון מסוגו שנערך ביום שלישי (2.7.19) בתיאטרון היהלום ברמת גן. 13 מוזיקאים צעירים בגילאי 18-9 שנבחרו מכל הארץ במסגרת פרויקט "סולני העתיד של ישראל" שמובילה העיר, ריגשו את הקהל בנגינה ובשירת אופרה בקונצרט המשותף עם התזמורת הסימפונית רמת-גן.

ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן, שנשא דברים בקונצרט, הדגיש בנאומו בפני הנוכחים את מחויבותה של העירייה לנושא החינוך המוזיקלי בעיר והצהיר שבשנת הלימודים הבאה ישולבו לימודי הנגינה בכל בתי הספר היסודיים ברמת-גן ולכל תלמיד יינתן כלי נגינה ושיעורים במהלך יום הלימודים. עוד הוסיף שאמה הכהן, שבכוונת העירייה להקים מרכז מוזיקה ברמה בינלאומית ובימים אלו שוקדים טובי האדריכלים על תכנונו.

 

לדברי מנצח התזמורת הסימפונית רמת-גן והמנהל המוזיקלי של המרכז החדש למוזיקה רמת-גן, ד"ר אלכס וסרמן, "גולת הכותרת של פרויקט "סולני העתיד" היא קונצרט גאלה חגיגי, שמתקיים אחת לשנה, ובו מנגנים התלמידים המוכשרים בליווי התזמורת הסימפונית רמת-גן. זו הפעם הראשונה שהתזמורת הסימפונית פתחה את שעריה למוזיקאים מוכשרים מכל רחבי הארץ".

 

ראש העיר בקונצרט הגאלה של הסימפונית