ראשי | יוצאים מהבית | לוח אירועים | בלאק ביאליק - קיץ 2017

בלאק ביאליק - קיץ 2017

הבלאק ביאליק חוזר ובגדול! ביום חמישי ה-20 ביולי, עורכת עיריית רמת-גן (בשיתוף פורום העסקים) את בלאק ביאליק – לילה מטורף של הנחות, מבצעים, מופעי רחוב ועוד שלל הפתעות בבית העסק הפזורים לאורך רחוב ביאליק. החל מהשעה 19:00 ועד השעות הקטנות של הלילה, הציבור הרחב מוזמן לערוך שופינג משתלם, בשילוב מופעי מוזיקה ודמויות רחוב ססגוניות, שינעימו את השיטוט ויהפכו את חוויה הקנייה לייחודית וחגיגית. בנוסף, ייערך מופע מרכזי של הזמר פאר טסי שיעלה על הבמה עם שלל להיטיו.

הבלאק ביאליק, המהווה את הלילה הלבן של רמת-גן, מתקיים זו הפעם השלישית וצפוי לגרוף הצלחה רבה עם עשרות אלפי מבלים. הפעילויות נערכות במטרה לקדם את העסקים בעיר ולמשוך קהל רב למתחם הבורסה ולרחוב ביאליק הצבעוני, המאכלסים מסעדות חדשות, פאבים קונדיטוריות ובתי עסק של רשתות האופנה המובילות בישראל.


לרשימת ההטבות וההנחות בבלאק ביאליק - לחץ כאן >
 


הסדרי תנועה:
בעקבות פעילויות בלאק ביאליק שיתקיימו ביום חמישי ה-20 ביולי, יחסמו לתנועה בין השעות 23:00-19:00 הפנייה מרח' הרצל לכיכר רמב"ם והפנייה שמאלה מרח' ביאליק לכיכר רמב"ם. בנוסף, ייחסם חניון ביאליק ("קפה רוטשילד") מיום רביעי ה-19 ביולי בשעה 19:00 ועד יום חמישי ה-20 ביולי בשעה 24:00. בעלי רכבים אשר יגררו רכביהם יוכלו לפנות למוקד העירוני לבירור מיקום הרכב.