ראשי | העיר והעירייה | הודעות דוברות | חדש בעירייה: מערכת לניהול מסמכים ותהליכי עבודה הודעות דוברות

חדש בעירייה: מערכת לניהול מסמכים ותהליכי עבודה

עיריית רמת גן העלתה לאויר מערכת לניהול מסמכים ותהליכי עבודה של IFN. היקף הפרויקט הכולל כחמישה מיליון ש"ח על פני שלוש שניםחברת IFN, מקבוצת יעל, הטמיעה החודש מערכת לניהול מסמכים תהליכי עבודה בעיריית רמת-גן. המערכת מחליפה את המערכת הקיימת בעירייה ותרחיב, תיעל ותשפר את ניהול מסמכים ותהליכי עבודה בכל מחלקות ואגפי העירייה. היקפו של הפרויקט מיליוני שקלים. הפרויקט, שיכיל את כל מחלקות ולשכות העירייה, בשרות מאות משתמשים, התחיל בינואר 2016 והוא יתפרס על פני שנתיים.

המערכת שהותקנה בענן, מטפלת בסביבות עבודה הכוללות ממשקים וקישורים למערכות אחרות בעירייה, כגון CRM. בנוסף, הפתרון יכלול גם יכולת סריקה, אוטומציה והסבת המסמכים ממקורות שונים.

המערכת מבוססת תשתיתFileNet Content Manager של IBM ומוצר ה- DriveU של IFN. המערכת מספקת פתרון כולל לשליפה ואחזור של מסמכים בפורמטים שונים מארכיוני המחלקות השונות וניהול תהליכי עבודה כדוגמת: פניות ציבור, גבייה, תיקי עובדים וכד'.

עבור העירייה מהווה המערכת צעד נוסף ומשמעותי בהליכי התייעלות ושיפור השירות לתושב, בהתאם לחזון ראש העיר ולעשייה העירונית במשך שלוש השנים האחרונות. ראש העיר, ישראל זינגר, בירך על הטמעת המערכת החדשה, המייעלת את הפעילות באגפי העירייה השונים ומצטרפת למערכות ניהול חכמות נוספות ששולבו בפעילות העירייה לאחרונה.

ירון יהב, מנהל אגף מערכות מידע בעירייה: "כחלק מיישום חזון העירייה והאסטרטגיה העירונית של עיריית רמת גן בחרנו ליישם ולהטמיע בכל אגפיה את המערכת לניהול מסמכים. יישום זה יאפשר לעירייה לנהל באופן מרוכז את כלל מסמכיה הן הפנימים והן אל מול התושבים, בצורה ממוכנת ודיגיטלית ויאפשר נגישות מהירה וממוקדת למידע".

משה יבניאל, משנה למנכ"ל IFN מוסר: "עיריית רמת-גן מצטרפת לחוג הלקוחות של IFN שעובר לעולם הדיגיטלי. הקמנו כח משימה מנוסה ומקצוען על מנת לעמוד ביעדים שהציבה לנו הנהלת העירייה."

אודות IFN, מקבוצת יעל:
חברת IFN מקבוצת יעל, מתמחה בשוק ניהול התוכן והתהליכים ומספקת ללקוחותיה ושותפיה פתרונות טכנולוגיים התומכים במעבר האירגונים לעולם הדיגיטל. IFN מייצגת בשוק המקומי את מערכת ה- FileNet של חברת IBM, מתמחה בתחומי ה – ECM - Enterprise Content Management וה-BPM - Business Process Management ומספקת פתרונות תיעוד טכני. ב - IFNכ 60 עובדים המספקים פתרונות ללקוחות בארץ ובעולם. פתרונות IFN הוטמעו בהצלחה בארגונים מובילים בתחום הביטוח, בנקים, טלקום, מוסדות ממשלתיים ועוד. בין לקוחות החברה ניתן למנות את: בנק לאומי, ישראכרט, כלל ביטוח, , איילון ביטוח, שיכון ובינוי, בזק בינלאומי, משרד הביטחון, רשות מקרקעי ישראל, למעלה מ-200 עיריות ורשויות ועוד.

אתר הבית של החברה: www.ifn-solutions.com

לפרטים נוספים - דוברות/יח"צ של קבוצת יעל תוכנה: עירית רוזנברג - 052-8527125, 09-9567921 - Media-PR