ראשי | יוצאים מהבית | כתבות יוצאים מן הבית | אירועי פורים 2019 ברמת-גן | אירועי פורים 2019 ברמת-גן

אירועי פורים 2019 ברמת-גן

חוגגים פורים בסימן האירוויזיון עם קובי מרימי ודנה אינטרנשיונל באירוע המרכזי, עשרות אירועי שכונות חינמיים בקרבת הבית, שפיטה במסיבת רחוב מטורפת לצעירים במתחם הבורסה ועוד המון הפתעות חגיגיות


פורים 2019 הגיע לרמת-גן ואלפי תושבי העיר יחגגו בשלל אירועים מהנים. כולכם מוזמנים להפנינג ענק לכל המשפחה בכיכר רמב"ם בליווי הופעות, דוכנים סדנאות ושלל פעילויות. כמו בכל שנה, גם השנה כולכם תוכלו ליהנות מאירועי שכונות בקירבת ביתכם, ללא עלות. צעירים בגילאי 18+ יוכלו לחגוג את פורים במסיבת רחוב חינמית במתחם הבורסה, עם תחפושות, מוזיקה, אלכוהול ואוכל במחירים שווים לכל נפש.מה מחכה לכם?


פורים בסימן האירוויזיון לכל המשפחה

עיריית רמת-גן מזמינה את כל המשפחה לחגוג את פורים בהפנינג ססגוני ענק, שייערך ביום שישי ה-22.3.19, בין השעות 14:00-10:00. במסגרת האירוע כיכר רמב"ם (אורדע) ורחוב ביאליק ילבשו חג ויציעו שלל פעילויות צבעוניות ומשמחות ללא תשלום. על הבמה המרכזית יופיעו השנה הזמרת דנה אינטרנשיונל, תושב רמת-גן ומייצג ישראל באירוויזיון קובי מרימי, הזמרת אגם בוחבוט וכוכבת הילדים אוטו הגלידה של אסתר שיקפיצו את הקהל. בנוסף, יתקיים מופע שירי אירוויזיון, מופע של להקת צעירי רמת-גן ומופעי קרקס. כדי להשלים את החוויה, ניתן יהיה ליהנות גם מסדנת לופר, סדנאות יצירה, ביתני משחקים, ג'ימבורי, ריקודים מסביב לעולם, מופע התעמלות ואקרובטיקה והפתעות נוספות. האירוע ישודר ברדיו תל-אביב.
האירוע נגיש - לפרטים מלאים אודות הנגשת האירוע לאנשים בעלי צרכים מיוחדים >
להסדרי תנועה וחניה בעקבות האירוע - לחץ כאן >
לאירוע פורים המרכזי ברמת-גן - לחץ כאן >

פורים בכיכר רמב"ם

פורים שמח ומבדח בשכונות העיר
במטרה לאפשר לתושבי רמת-גן ליהנות ממגוון רחב של פעילויות ואפשרויות בילוי סמוך לבית, יתקיימו מגוון אירועים ללא תשלום בשכונות העיר. אירועי פורים בשכונות רמת-גן  יתקיימו החל מה-17 במרץ ועד ה-23 במרץ ויכללו תחנות שוק פורים, הפעלות ומתנפחים, הצגות ילדים, תהלוכה ססגונית, מופעי קרקס, אירועי פורימון של תנועת הצופים ועוד.
לאירועי פורים בשכונות רמת-גן - לחץ כאן >

פורים ברמת-גן


Purim Street Party - מסיבת פורים עירונית לצעירים
מסיבת רחוב לצעירים, כמיטב המסורת הפורימית, תתקיים ביום רביעי ה-20.3.19, החל מהשעה 20:00, בכיכר שניצר במתחם הבורסה. שפיטה תחכה לכם עם המופע הכי מרים בארץ; דילי הלוא- השולף מבגדד מייד אין רמת-גן; מסיבה עם וייב מרים עם Dj Meital Shevach שתעיף את הבורסה; הרמת רחבה באוויר עם DJ HEVI LEVI וים של סוואג; אלכוהול מבית קונטיינרס ודוכני אוכל במחירים שפויים; תחרות תחפושות עם פרס שווה להתחפש בשבילו.
למסיבת רחוב במתחם הבורסה - לחץ כאן >


מסיבת רחוב


מונדיאל פורים
מונדיאל פורים יוצא גם השנה לדרך ומזמין את ילדים בכיתות ה'-ו', ז'-ח' להתחפש ולשחק כדורגל. הטורניר המסורתי יתקיים ביום רביעי ה-20.3.19, החל מהשעה 09:00, במגרשי הדשא הסינטטי, ליד איצטדיון וינטר. הרישום הינו קבוצתי (עד שבעה שחקנים בקבוצה). מועד אחרון להרשמה: יום חמישי ה-15.3.19.
למונדיאל פורים - לחץ כאן >


מונדיאל פוריםאירועי פורים נוספים בעיר:


האם גם החיות מתחפשות?
מה לובשות החיות בטבע? האם יש משמעות לצבעים השונים? והאם גם חיות מתחפשות לפעמים? במוזיאון האדם והחי תתקיים פעילות לכל המשפחה לכבוד חג פורים: בעלי חיים מתחפשים, גיבורי על ועוד. בנוסף, תתקיים שעת סיפור עליזה לקטנטנים.
לאירועי פורים במוזיאון האדם והחי - לחץ כאן >

קרנבל פורים
מרכז משפח"ה למשפחות עצמאיות מזמין הורים וילדים בגילאי 4-2 לחגוג את חג פורים בקרנבל משמח ומלהיב בליווי מוסיקה, אביזרי פורים, רעשנים, מסכות ועוד. כמו כן, עבור הורים וילדים בגילאי 10-3 תתקיים מסיבת פורים שמח עם דוכני יצירה, תחנות הפעלה, הצגה ועוד הפתעות.
לאירועי פורים במרכז משפח"ה - לחץ כאן >

 

פורים מיוחד
האגף לשירותים חברתיים מזמין בוגרים וילדים עם צרכים מיוחדים ומשפחותיהם לפעילות עשירה ומגוונת לחג הפורים. בין היתר תתקיים מועדונית "חוויות" לילדים משולבים, הפנינג משפחות, פעילות במרכז מרש"ל, הופעה עם דמויות ממגילת אסתר במע"ש ר"ג ועוד.
לכל אירועי פורים מיוחד - לחץ כאן >

פורים ברמת-גן