ראשי | מטפחים איכות חיים | כתבות מטפחים איכות חיים | חוות הסוסים החדשה ברמת גן כתבות מטפחים איכות חיים

חוות הסוסים החדשה ברמת גן

הכירו את חוות קבליירו בפארק הלאומי. חוות סוסים בעלת מרכז לרכיבה טיפולית, מהמובילים בארץ.

 

בחווה החדשה תוכלו למצוא מרכז לרכיבה טיפולית, שיעורי רכיבה ספורטיבית, קייטנות וימי הולדת כאשר המטרה היא לאפשר לכל באי החווה לעבור תהליך משמעותי ומקדם, בעזרת המפגש עם הסוסים ובקרבתם.

 

החווה שמה לנגד עיניה את רווחת כלל השותפים לתהליך- הסוסים, המטופלים והמדריכים תוך כדי שימת דגש רב על רף מקצועי גבוה, סביבת עבודה נינוחה ואיכותית וקודי אתיקה הנדרשים בעבודה הטיפולית.


 

  • רכיבה טיפולית

הסוס הוא בעל חיים גדול, עוצמתי ומאתגר המגלה רגישות גבוהה לנעשה סביבו, לתקשורת לא מילולית, מגיב באופן אובייקטיבי ולא שיפוטי. יכולתו של הסוס להגיע אל ליבו של המטופל והשימוש בעזרים המגוונים, מאפשרים התמודדות עם קשיים ופחדים, מחזקים את הדימוי העצמי, מקנים מיומנויות חברתיות ומלמדים יצירת קשר, קבלה ונתינה.


המפגשים מועברים על ידי מטפלים מוסמכים המיומנים בעבודה עם מגוון אוכלוסיות, באופן מקצועי, במסירות רבה ועם מלוא תשומת הלב.


במסגרת המדיניות החדשה תושבי רמת גן יזכו לשיפור בתנאי השירות: מתן עדיפות של 75% לתושבי רמת גן, שיפור הזמינות וקידום שיתופי פעולה עם כלל קופות החולים.

 

  • בית ספר לרכיבה, חוגי רכיבה ספורטיבית

בית הספר מיועד לילדים מגיל 7 ומעלה. המשתתפים לומדים את עקרונות הרכיבה תוך שימת דגש על בטיחות והנאה גדולה. השיעורים מיועדים לכל רמות הרכיבה- מתחילים ומנוסים כאחד. השיעורים מתקיימים ביחידים או בקבוצות בהתאם לרמה, לגיל ולמטרות העבודה.

לפרטים נוספים-  03-6315002 | ווטסאפ: 050-2999375

בוויז: קבליירו בפארק