ראשי | מטפחים איכות חיים | כתבות מטפחים איכות חיים | קבוצת ילדים א' של בית"ר רמת-גן זכתה באליפות מחוז מרכז 2 כתבות מטפחים איכות חיים

קבוצת ילדים א' של בית"ר רמת-גן זכתה באליפות מחוז מרכז 2

הקבוצה, שהובילה את הליגה מתחילתה, אירחה את מכבי רחובות למשחק צמרת שהסתיים בתוצאה 4:2. במקביל לחגיגות האליפות, במועדון כבר חושבים קדימה ומתכננים פרויקט נערים מיוחדקבוצת ילדים א' של בית"ר רמת-גן זכתה באליפות מחוז מרכז 2 לעונת 2016-2017. הקבוצה אשר מודרכת על ידי המאמן מישל כהן ומובילה את הליגה מתחילתה, אירחה את מכבי רחובות למשחק צמרת שהתקיים ביום שבת ה-20 במאי.

בית"ר רמת-גן פתחה את המשחק בצורה מרשימה והקבוצות ירדו למחצית כאשר הרמת גנים מובילים 3:0. מכבי רחובות חזרו למשחק עם שני שערים מבעיטות חופשיות, אך הרמת-גנים לא נלחצו, המשיכו לשחק בבטחון והבקיעו שער נוסף. המשחק הסתיים בתוצאה 4:2 עם צמד שערים ליובל בן כנען ועמית גנור, שקבעה סופית את זהות האלופה הנכנסת ונתנה את האות לחגיגות.


המועדון הקטן מרמת גן לא זכה להרבה דקות של חסד השנה - קבוצת הבוגרים ירדה לליגה ג' וקבוצת הנוער שרדה ונשארה בליגה השלישית ממש במחזור הסיום. שנתון 2003, שמשחק ביחד כבר למעלה מחמש שנים ומסומן כשנתון מוצלח ביותר, מיצה את הפוטנציאל שבו והעניק למועדון רגעי אושר גדולים והישג משמעותי - אליפות. קבוצת ילדים א' של מועדון הכדורגל בית"ר רמת-גן היא ההוכחה שגם מועדון קטן מסוגל לייצר שנתון גדול. במועדון כבר חושבים קדימה על שנה הבאה ומתכננים פרויקט נערים מיוחד עם דגש על שנתון זה, שיכלול בתוכו העשרה נוספת באימונים ובאנשי מקצוע מתחום הספורט וכן רישום לליגות המובילות.

ילדים א' בית"ר רמת-גן