ראשי | לומדים ומלמדים | כתבות לומדים ומלמדים | עיר חינוך: אירוח כנס ההיערכות לשנת הלימודים תשע"ט

עיר חינוך: אירוח כנס ההיערכות לשנת הלימודים תשע"ט

כנס היערכות לשנת הלימודים תשע"ט של השלטון המקומי התקיים בשבוע שעבר בתיאטרון היהלום, בהנחיית יו"ר איגוד מנהלי אגפי החינוך ברשויות המקומיות, אבי קמינסקי. האירוע נערך במעמד שר החינוך, נפתלי בנט, שלמה אבוהב, מנכ"ל משרד החינוך, חיים ביבס, יו"ר מרכז השלטון המקומי וראש עיריית מודיעין-מכבים-רעות ובהשתתפות ראשי ערים, בכירים במערכת החינוך, מנהלי אגפים ומחלקות מכל הארץ.

בכנס הועלו סוגיות חשובות רבות בתחום החינוך, כדוגמת הצורך החיוני בבניית סל תלמיד וצוינו הישגי מערכת החינוך העירונית.
כמו כן, במהלך הכנס שמעו המשתתפים מפי שר החינוך נפתלי בנט, על תכניות העבודה לקראת שנת הלימודים תשע"ט.  מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב, העלה יעדים ודגשים לשנה החדשה, בירך את העיר רמת-גן, הודה על האירוח וציין לשבח את מערכת החינוך העירונית, שנמצאת בהתחדשות מתמדת ופורצת דרך בתחומים רבים.

 

פותחים את תשע"ט ברגל ימין

עיריית רמת-גן נמצאת בשיאן של ההכנות לקראת פתיחת שנת הלימודים תשע"ט, עבור 28,136 תלמידי העיר, שיעשו את דרכם אל מסגרות החינוך הפורמאליות. גם השנה ייהנו תלמידי רמת-גן משורה של חידושים מרעננים בתחומים הפדגוגיים, כאשר ההשקעה של הרשות לכל תלמיד בממוצע היא מהגבוהות בארץ ועומדת בשנת 2018 על סכום חסר תקדים של 15,914 שקלים, כאשר תקציב החינוך בעיר גדל בחמש השנים האחרונות ב-122 מיליון שקלים - עלייה של 36%.