ראשי | מטפחים איכות חיים | כתבות מטפחים איכות חיים | חורשת נעמי שמר פינת שלמה ארצי, מעתה, רמת-גן עיר השירים כתבות מטפחים איכות חיים

חורשת נעמי שמר פינת שלמה ארצי, מעתה, רמת-גן עיר השירים

ההנהגה החדשה והצעירה של רמת-גן בראשות כרמל שאמה הכהן עושה מאמצים משולבים להעיר את העיר ולהחזיר לרמת-גן האפורה צבע וחיים, לרבות תרבות פנאי ובילוי לאורך כל השבוע


ביוזמת ראש העיר, כרמל שאמה הכהן, חורשת הפארק הלאומי תקרא ע"ש נעמי שמר. ברחבי החורשה בין האקליפטוסים יפוזרו שלטים עם מילות שיריה ועל צמרותיהם יותקנו רמקולים שישמיעו את שיריה. בנוסף, קירות הבטון בעיר יקושטו בציורי קיר שמבוססים על שורות משירי שלמה ארצי.

ראש העיר, כרמל שאמה הכהן, פועל במרץ על מנת להחזיר את הצבע לעיר ובכך למשוך מבקרים מכל הארץ כמו בימיה הטובים של העיר. "כילד שגדל לצד הפארק הלאומי בכל פעם שהייתי מטייל בחורשת האקליפטוסים המפורסמת הייתי נזכר בשירה של נעמי שמר 'חורשת האקליפטוס'. באי החורשה יצעדו לצלילי "חורשת האקליפטוס", "על הדבש ועל העוקץ", "אור עולה בבוקר", "מחר נפליגה בספינות", "ירושלים של זהב" ועוד."

חורשת הפארק הלאומי ברמת-גן תקרא חורשת נעמי שמר ע"ש כלת פרס ישראל, נעמי שמר, ששיריה פסקול של החברה הישראלית. בחורשה יפוזרו שלטים עם קטעים משיריה לטובת אתנחתא תרבותית לבאי החורשה.
רק לפני שבוע בישר כרמל שאמה הכהן על פרויקט ציורי קיר "שיר בעיר" שמבוססים על שורות משירי שלמה ארצי, שגם הוא תושב העיר. שאמה הכהן שיתף את תושבי העיר וביקש מהם הצעות לשורות אהובות משירי שלמה ארצי.


 

ראש העיר, כרמל שאמה הכהן, בחורשת נעמי