ראשי | עושים עסקים | כתבות עושים עסקים | רמת-גן במקום ה-5 במדד הערים הידידותיות לעסקים קטנים כתבות עושים עסקים

רמת-גן במקום ה-5 במדד הערים הידידותיות לעסקים קטנים

העיר, רמת-גן, עם הפנים לעסקים - מתברגת במקום החמישי והמכובד במדד הערים הידידותיות ביותר לעסקים קטנים ובינוניים, בקרב רשויות עם מעל 150,000 תושביםשיפור לרמת-גן במדד הרשויות המקומיות של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה. לאחרונה, פורסם כי העיר התברגה במקום החמישי והמכובד במדד doing business, הבוחן את רמת הידידותיות של 50 רשויות מקומיות בארץ כלפי העסקים הקטנים והבינוניים הפועלים בתחומן. רמת-גן דורגה במקום החמישי בקרב רשויות מקומיות שבהן מתגוררים למעלה מ-150,000 תושבים ועקפה ערים גדולות כמו ראשון לציון וחולון.

זו השנה השלישית שמשרד הכלכלה והתעשייה מפרסם את מדד doing business, במטרה לשקף את המצב הקיים ברשויות המקומיות ולעודדן לקדם את העסקים המצויים בהן. הדירוג התבצע על פי שלושה פרמטרים שונים - שביעות רצון של בתי העסק, מדד סבסוד הארנונה ונגישות המידע בתחום העסקים, כאשר בשלושתם קיבלה רמת-גן ציונים גבוהים ביחס לרשויות אחרות שנבדקו.

אחד מעשרת הרחובות המובילים בישראל: ביאליק
דירוג משרד הכלכלה והתעשייה מצטרף למדד The marker וצ'מנסקי בן שחר שהתפרסם אתמול (16.7) ומיפה את הרחובות הפופולריים בישראל, כאשר רחוב ביאליק ברמת-גן התברג במקום הרביעי. הדירוג שיקלל פרמטרים שונים כדוגמת רמות הפדיון החודשיות, שיעור התפוסה ברחוב, דמי שירות חודשיים למ"ר, גודל השטחים, מספר העסקים ומספר הרשתות הארציות המצויות בו, לצד סקר אינטרנטי בקרב מדגם מייצג של כ-1,000 משקי בית. הסקר שנערך מיפה את הסיבות שבגינן מגיעים לקוחות אל מוקדי המסחר השונים ושיקף, מנקודת מבטם של הנשאלים, את הצלחת הרחובות המרכזיים בישראל.

רחוב ביאליק ברמת-גן משרת מזה שנים את תושבי העיר ומספק להם מענה מגוון, הן לצרכים יומיומיים והן לצרכים בתחומי הצרכנות, הפנאי והקולינריה. הרחוב דורג כאמור במקום הרביעי והמכובד והצליח לעקוף רחובות מרכזיים בארץ, בהם רחוב רוטשילד בראשון לציון, רחוב אבן גבירול בתל אביב ורחוב הרצל ברחובות.

 

לפרטים על תו איכות ראש העיר לעסקים קטנים ובינוניים >>


 

לפרטים נוספים על בלאק ביאליק 2018 >>
 

בלאק ביאליק