ראשי | מתחברים לקהילה | כתבות מתחברים לקהילה | פרויקט עיר בטוחה יוצא לדרך

פרויקט עיר בטוחה יוצא לדרך

עיריית רמת-גן, בשיתוף עם חברת ורינט, עולה מדרגה בתחום הביטחון לתושב עם התקנה והטמעה של מערכת שליטה ובקרה (שו"ב) חדשנית, המספקת מודעות מצבית מוגברת שתפעל במוקד העירייה ותיתן מענה מהיר ויעיל לרווחת תושבי העיר


 

'ורינט מערכות' היא ספקית גלובלית מובילה של מערכות ושירותים בתחום 'טכנולוגיות להפקת מודיעין והגנת סייבר'. החברה משרתת לקוחות ממשלתיים, ספקי תשתיות קריטיות וחברות אזרחיות בכל רחבי העולם. היא אחת מ-100 חברות התוכנה הגדולות בעולם, עם מעל ל-10,000 לקוחות ב-180 מדינות, ביניהם לקוחות ביטחוניים וממשלתיים, רשויות מקומיות, בנקים ועוד.


רמת-גן היא העיר הראשונה בעולם שמתקינה את פתרון ניהול הווידאו ומערכות השליטה והבקרה המשולב VMS One. הפתרון החדשני מאפשר ניהול מסונכרן של מערך מצלמות, חיישנים ומערכות שונות ברחבי העיר, דבר המעניק למשתמש בהירות ומודעות מצבית אמיתית. ההתקנה משלבת גם את פלטפורמת NowForce ,סטארט-אפ ישראלי שנרכש לפני שנה על ידי חברת ורניט, לניהול כוחות ואירועים בשגרה ובחירום, היכולה לסייע באופן אוטומטי בשיגור המשאב האנושי המתאים ביותר לטיפול באירוע, ובכך לשפר את זמן התגובה בצורה משמעותית.


השילוב של פלטפורמת NowForce עם VMS One תאפשר ראיה מרחבית ומוטת ניהול ושליטה מקיפה ביותר להנהלת העיר.


פתרונות כמו 'העיר הבטוחה' של ורינט, הולכים ותופסים תאוצה כדרך האופטימלית לבנות אסטרטגיית ביטחון אפקטיבית, אשר מאפשרת שיתוף פעולה מוגבר בין גורמי העיר הרשמיים, גורמי ביטחון, אכיפת החוק וכוחות ההצלה. שותפויות הדוקות בין הגורמים הללו, יאפשרו לעיר לזהות ביעילות את האיומים העכשוויים ובו בזמן ללמוד ולנתח נתונים על מנת להיות מוכנים בצורה הטובה ביותר להתמודד עם סכנות עתידיות.