ראשי | מתחברים לקהילה | כתבות מתחברים לקהילה | הארון הקהילתי של עיריית רמת גן

הארון הקהילתי של עיריית רמת גן

 

עיריית רמת גן במיזם חדש למען תושביה ולמען איכות הסביבה: ארון קהילתי, אשר ירכז באופן מסודר בגדים למסירה.


עיריית רמת גן יחד עם 'מייקרספייס' הנגרייה השיתופית של העיר, מצטרפת למיזם קהילתי וסביבתי חדש בפריסה ארצית. ארון קהילתי העשוי מעץ ממוחזר יוצב בעיר, תחת כיפת השמיים ובו יוכלו תושבי העיר להניח באופן מסודר בגדים למסירה.


 את הבגדים ניתן לאסוף מארון מסודר ונקי תוך שמירה על פרטיות ואנונימיות, לתושבים המעוניינים לתרום את בגדיהם יהיה מקום בטוח ונגיש למסור בו את השקיות בידיעה שהבגדים יגיעו לאדם הזקוק להם.

 

יתר על כן, הארון הקהילתי תורם למאמץ המתמשך של עיריית רמת גן לשמירה על הסביבה. ברוב המקרים ביגוד שנזרק הוא במצב טוב מאוד וראוי לשימוש חוזר, על כן חשוב להעביר את הבגדים הלאה וכך להגדיל את כמויות הבגדים הממוחזרים. הארון הקהילתי הוא אפיק נוסף בו יוכלו התושבים למחזר את בגדיהם ולעזור כפליים, למען האחר ולמען הסביבה.


מטרת הארון הקהילתי היא לייצר חיבור פשוט, קל ונעים בין חלקים שונים באוכלוסייה העירונית. על מנת לחזק את הקשר הקהילתי הארון מציע לכם, תורמים ואוספים, לשתף את החוויה. על דלתות הארון יהיו פתקים, עליהם יוכלו לכתוב התורמים על הבגדים אשר העבירו והאוספים מכתבי תודה או בקשת מוצר ספציפי.


 

מעוניינים לתרום ולמחזר? כך תעשו זאת -

  • עושים סדר בארון וממלאים שקית בגדים שאינם בשימוש.
  • מגיעים לארון הקהילתי ומסדרים את הבגדים כמו בבית.
  • כותבים פתק המיועד לתושב האוסף ובו משתפים את החוויה ואת הסיפור שמאחורי שקית הבגדים.

*שימו לב, על הפריטים להיות במצב טוב וניתנים לשימוש חוזר. הנחתם בארון תיעשה באופן מסודר ונעים למראה.


הארון הקהילתי הראשון ברמת גן יוקם בשכונת נווה יהושע ויהיה פתוח וזמין לאורך כל שעות היממה, בארון ניתן להניח בגדי יד שנייה, נעליים, מצעים, מגבות ועוד. הארון הקהילתי באחריות תפעולית של הקהילה.

 

עיריית רמת גן מזמינה את כולכם לקחת חלק במיזם כה חשוב למען תושבי העיר ולמען המאמץ לשמירה על הסביבה.